Mlékárna Hlinsko, a.s. přichází s novou kampaní

17.08.2015 08:12

Mlékárna Hlinsko, a.s. přichází s novou kampaní

Pokaždé jako poprvé.

Jednoduché sdělení, které je pro celou kampaň značky Tatra zásadní. Chceme tím našim zákazníkům připomenout, že Jesenka, Piknik i Pikao chutnají stále stejně, jako když je ochutnali poprvé. Je jedno, jestli to bylo před rokem nebo před dvaceti lety. Naše tuby jsou kultovní pochutinou jedné či dvou dospělých generací. Když si je dopřejeme, pokaždé přestaneme být rozumným dospělým, ale vrátí nás to do dětských let, kdy prostě jen toužíme po slastné chuti.

Určitě nikomu neušlo, že kampaň se bude zaměřovat právě na tuby v již tradičním hliníkovém obalu - Jesenka, Piknik a Pikao. Ekvivalentem televizní kampaně je dvojice hraných spotů, ve kterých jsou zobrazeni lidé, chlapec a dívka, kterým se skrz Jesenku, Piknik a Pikao umožní si znovu zažít své nezapomenutlné dětské radosti a sny.

Dalším krokem, který podporuje reklamní kampaň, je změna designu tub. Ovšem stále se držíme klasických a známých barev, které jsou na tubách již po generace.

Změnou, vcelku radikální, prošlo i skupinové balení tub, které dříve neslo pouze červenou barvu s logem Tatra. Nyní skupinový obal koresponduje s produktem daleko více a zároveň je i nosičem reklamního sdělení, které provází celou kampaň Mlékárny Hlinsko.

Věříme, že zákazníky, kteří tubám holdují, potěšíme, a těm, kteří možná zapomněli, připomeneme, jaké to bylo dříve. Pojďte do toho s námi a procucejte se zpět do dětských let.


Odběr novinek

Přihlaste se k odběru e-mailového newsleteru.

Odběr novinek

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

Důležité odkazy

Mléko z českých chovů Kravík www.tatra-zmrzka.cz
AGROFERT
Člen koncernu AGROFERT
    Facebook   Navštivte náš YouTube   

© 2021, Mlékárna Hlinsko, a.s. – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.
Toto jsou internetové stránky společnosti Mlékárna Hlinsko, a.s. se sídlem Hlinsko, Kouty 53, PSČ 539 01, IČO 48169188, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, v oddílu B, vložce 3061. Společnost Mlékárna Hlinsko, a.s. je členem koncernu AGROFERT řízeného společností AGROFERT, a.s., IČO 26185610 se sídlem na adrese Pyšelská 2327/2, Chodov, 149 00 Praha 4.

Nahoru ↑