Co je VLA?

Vla je mléčný dezert z plnotučného mléka s krémově vláčnou konzistencí – nový typ mléčného dezertu v ČR

Historie mléčného dezertu vla se začala psát v zemi větrných mlýnů, Holandsku, a doprovází nás již od 13. století.

V holandských rodinách je známý již mnoho generací a dopřávají si ho jako vítanou pochoutku při mnoha příležitostech.

Tatra jako první značka
v České republice

...přináší Čechům zcela nový typ mléčného dezertu inspirovaný holandskou tradicí – Tatra Mlsni.si Vla.

Dezert s krémově vláčnou konzistencí Tatra Mlsni.si Vla s vanilkovou příchutí a jahodou a Mléčný dezert Tatra Mlsni.si Vla kakaový s višněmi.

Tatra Mlsni.si Vla s vanilkovou příchutí a jahodami

Značka Tatra představuje jako první novinku na českém trhu – nový typ mléčného dezertu vla. Ten je oblíbeným dezertem v zemi větrných mlýnů, Holandsku a nyní ho můžete ochutnat i u nás v podobě novinky Tatra Mlsni.si Vla s vanilkovou příchutí a jahodami. Díky jeho krémově vláčné konzistenci a velkým kusům ovoce si jej zamilujete po první lžičce.

Mléčný dezert vyrobený z plnotučného mléka Tatra Mlsni.si Vla s nadčasovou kombinací vanilky a jahod je ideální volbou k snídani, svačině nebo pokud vás jednoduše honí mlsná. V holandských rodinách je známý již mnoho generací a dopřávají si ho jako vítanou pochoutku při mnoha příležitostech.

Nadchne vás jeho krémově vláčná konzistence. Skvělou chuť mléčného dezertu Tatra Mlsni.si Vla skvěle doplňuje nejkvalitnější marmeláda, která obsahuje 50 % velkých kousků jahod. Marmeládu s mléčnou částí můžete smíchat dohromady nebo si každou z nich vychutnat zvlášť. V Holandsku byl původně servírován také se šlehačkou. Fantazii se meze nekladou. Na Mlsni.si Vla si pochutnají jak malí, tak velcí.

Detail produktu

Tatra Mlsni.si Vla kakaové s višněmi

Dezert krémově vláčné konzistence  v podobě Tatra Mlsni.si Vla kakaové s višněmi uspokojí i ty nejnáročnější chuťové pohárky. Historie samotného dezertu vla sahá až do 13. století a těší se velké oblibě několika generací v Holandsku.

Tatra Mlsni.si Vla kakaové s višněmi potěší všechny, kteří si rádi pochutnávají na kvalitním dezertu plném ovoce. O tom, jak moc dobrá je krémově vláčná konzistence kakaového dezertu z plnotučného mléka a pravé chuti ovoce, ví celé generace holandských rodin, které vla vyhledávají jako lahodnou delikatesu. Řadu let tak patří vla v Holandsku k nejprodávanějším dezertům, který lze využít také jako polevu na koláče nebo bublaniny.

Višňová marmeláda obsahuje 40 % višní a je od mléčné části dezertu oddělena, a tak záleží jen na vás, jestli máte chuť si dezert zamíchat nebo si jej vychutnáte zvlášť.

Detail produktu

TV Óčko - reportáž z výroby Tatra Mlsni.si Vla

Reklamní spot - 30 sekund

Reklamní spot - 15 sekund

Reklamní spot - 6 sekund

Používáním webu www.tatramleko.cz vyjadřujete souhlas s používáním cookies, které jsou pro jeho chod nezbytné. Více o cookies