RSS

Novinky

Přijďte si na hokej také tipnout...

Mlékárna Hlinsko se může hrdě zařadit mezi skalní fanoušky hokeje. Proto je také jedním ze sponzorů hokejového klubu HC Dynamo Pardubice. Mlékárna by ale také ráda nadělila něco fanouškům hokejového klubu a tak se rozhodla uspořádat menší tipovací soutěž...

Výrobky Tatra získaly ocenění Česká chuťovka 2015

V červnu 2015 se společnost Mlékárna Hlinsko, a.s. přihlásila do potravinářské soutěže ČESKÁ CHUŤOVKA 2015, která je mimo jiné pořádána pod záštitou předsedy Senátu Parlamentu České republiky.

Mlékárna Hlinsko, a.s. přichází s novou kampaní

Pokaždé jako poprvé.

Jednoduché sdělení, které je pro celou kampaň značky Tatra zásadní. Chceme tím našim zákazníkům připomenout, že Jesenka, Piknik i Pikao chutnají stále stejně, jako když je ochutnali poprvé.

Tatra tvaroh byl oceněn jako Mlékárenský výrobek 2015

Dne 27.5.2015 se na slavnostním společenském setkání konaného u příležitosti oslav SVĚTOVÉHO DNE MLÉKA v Kostelci nad Černými lesy udělovaly ceny pro nejlepší mlékárenské výrobky roku 2015. Záštitu nad celou akcí převzal Ministr zemědělství Ing. Marian Jurečka.

Napsali o nás...

28.04.2015 12:16

Napsali o nás...

Mlékárna Hlinsko, a.s. podporuje nadějného cyklistu z Kutné Hory

Společnost Mlékárna Hlinsko, a.s. začala spolupracovat s nadějným cyklistou z Kutné Hory. Je jím teprve sedmnáctiletý Martin Jenčík, který nás oslovil s tím, že mu při závodech velmi pomáhají naše výrobky – konkrétně kondenzovaná slazená mléka Jesenka, Pikao a Piknik.

I my jsme rádi za palce nahoru :-)

Dne 7. dubna 2014 se také naše společnost přidala na sociální síť Facebook, aby zde mohla komunikovat nejen se svými zákazníky, ale i s lidmi, kteří jimi nejsou, ale chtěli by být nebo jsou pouze zvědaví, co vše skýtá pojem "mlékařství".

Opět léto, opět zmrzka, opět Colours...

Tatra Zmrzka dostála svému slibu a objíždí hudební festivaly a akce po celé České republice se svou pojízdnou prodejnou.

Čarodějnický majáles Skuteč

Studentský majáles ... již tradiční věc pro spoustu měst a škol. Společnost Mlékárna Hlinsko ale svou pozornost upřela na jeden konkrétní. Pořádalo ho Gymnázium Skuteč ve spolupráci s městem Skuteč.


Odběr novinek

Přihlaste se k odběru e-mailového newsleteru.

Odběr novinek

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

Důležité odkazy

Mléko z českých chovů Kravík www.tatra-zmrzka.cz
AGROFERT
Člen koncernu AGROFERT
    Facebook   Navštivte náš YouTube   

© 2019, Mlékárna Hlinsko, a.s. – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.
Toto jsou internetové stránky společnosti Mlékárna Hlinsko, a.s. se sídlem Hlinsko, Kouty 53, PSČ 539 01, IČO 48169188, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, v oddílu B, vložce 3061. Společnost Mlékárna Hlinsko, a.s. je členem koncernu AGROFERT

Nahoru ↑