RSS

Novinky

Výrobky Tatra získaly ocenění Česká chuťovka 2015

V červnu 2015 se společnost Mlékárna Hlinsko, a.s. přihlásila do potravinářské soutěže ČESKÁ CHUŤOVKA 2015, která je mimo jiné pořádána pod záštitou předsedy Senátu Parlamentu České republiky.

Mlékárna Hlinsko, a.s. přichází s novou kampaní

Pokaždé jako poprvé.

Jednoduché sdělení, které je pro celou kampaň značky Tatra zásadní. Chceme tím našim zákazníkům připomenout, že Jesenka, Piknik i Pikao chutnají stále stejně, jako když je ochutnali poprvé.

Tatra tvaroh byl oceněn jako Mlékárenský výrobek 2015

Dne 27.5.2015 se na slavnostním společenském setkání konaného u příležitosti oslav SVĚTOVÉHO DNE MLÉKA v Kostelci nad Černými lesy udělovaly ceny pro nejlepší mlékárenské výrobky roku 2015. Záštitu nad celou akcí převzal Ministr zemědělství Ing. Marian Jurečka.

Napsali o nás...

28.04.2015 12:16

Napsali o nás...

Mlékárna Hlinsko, a.s. podporuje nadějného cyklistu z Kutné Hory

Společnost Mlékárna Hlinsko, a.s. začala spolupracovat s nadějným cyklistou z Kutné Hory. Je jím teprve sedmnáctiletý Martin Jenčík, který nás oslovil s tím, že mu při závodech velmi pomáhají naše výrobky – konkrétně kondenzovaná slazená mléka Jesenka, Pikao a Piknik.

I my jsme rádi za palce nahoru :-)

Dne 7. dubna 2014 se také naše společnost přidala na sociální síť Facebook, aby zde mohla komunikovat nejen se svými zákazníky, ale i s lidmi, kteří jimi nejsou, ale chtěli by být nebo jsou pouze zvědaví, co vše skýtá pojem "mlékařství".

Opět léto, opět zmrzka, opět Colours...

Tatra Zmrzka dostála svému slibu a objíždí hudební festivaly a akce po celé České republice se svou pojízdnou prodejnou.

Čarodějnický majáles Skuteč

Studentský majáles ... již tradiční věc pro spoustu měst a škol. Společnost Mlékárna Hlinsko ale svou pozornost upřela na jeden konkrétní. Pořádalo ho Gymnázium Skuteč ve spolupráci s městem Skuteč.

Jarní televizní kampaň Tatra... aneb jak to celé vzniklo

Připravili jsme pro Vás videoreportáž o natáčení naší televizní reklamy "S láskou k mléku".

Podívejte se, jak to celé vzniklo, jak to vypadalo za kamerou...


Odběr novinek

Přihlaste se k odběru e-mailového newsleteru.

Odběr novinek

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

Důležité odkazy

Mléko z českých chovů Kravík www.tatra-zmrzka.cz
AGROFERT
Člen koncernu AGROFERT
    Facebook   Navštivte náš YouTube   

© 2019, Mlékárna Hlinsko, a.s. – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.
Toto jsou internetové stránky společnosti Mlékárna Hlinsko, a.s. se sídlem Hlinsko, Kouty 53, PSČ 539 01, IČO 48169188, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, v oddílu B, vložce 3061. Společnost Mlékárna Hlinsko, a.s. je členem koncernu AGROFERT

Nahoru ↑