Tatra fandí společně s Kravíkem pardubickému hokeji

10.03.2014 07:34

Tatra fandí společně s Kravíkem pardubickému hokeji

 Kdo se přišel podívat 2. února 2014 do pardubické ČEZ arény, mohl potkat Kravíka a určitě prošel kolem velkého hloučku dětí. Že by mlékárna rozdávala něco zadarmo? Ne tak úplně. Děti musely pro dárek přeci jenom něco údělat - zatočit Kravíkovým kolem štěstí. Jako odměnou jim byly omalovánky, pexeso, samolepky, ochucená mléka nebo tubičky Kravík. Podle toho, na co padla šipka kola. Ty, které měly štěstí a "protočily se" až do hlavního slosování, mohly hrát o tablet, který byl hlavní cenou celého odpoledne.

Šťastlivcem se stal malý Lukášek Hájek, jehož jméno vytáhl Kravík z pomyslného klobouku a stal se tak výhercem tabletu.

Během celého utkání procházela mezi návštěvníky arény hosteska a rozdávala minituby Piknik a Pikao. K našemu překvapení si na nich pochutnali nejvíce rodiče malých hokoejových fanoušků.

Kravík potěšil kurz bruslení a odměnil nejlepší

V souvislosti s hokejovým pardubickým klubem se společnost Mlékárna Hlinsko zapojila také do spolupráce s těmi nejmenšími hokejisty. V kurzu bruslení se děti mohou zapojit do soutěže o dárkový koš Kravíka. Stačí namalovat Kravíka v akci a nejlepší návrhy budou odměněny.

Fotografie z kurzu bruslení a jméno výherce můžete sledovat na www.hcpce.cz v sekci "Mládež".

Pardubickým hokejistům přejeme hodně gólů do soupeřovy branky a nadějné mladé sportovce, kteří budou dělat čest HC ČSOB Pojišťovna Pardubice.


Odběr novinek

Přihlaste se k odběru e-mailového newsleteru.

Odběr novinek

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

Důležité odkazy

Mléko z českých chovů Kravík www.tatra-zmrzka.cz
AGROFERT
Člen koncernu AGROFERT
    Facebook   Navštivte náš YouTube   

© 2021, Mlékárna Hlinsko, a.s. – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.
Toto jsou internetové stránky společnosti Mlékárna Hlinsko, a.s. se sídlem Hlinsko, Kouty 53, PSČ 539 01, IČO 48169188, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, v oddílu B, vložce 3061. Společnost Mlékárna Hlinsko, a.s. je členem koncernu AGROFERT řízeného společností AGROFERT, a.s., IČO 26185610 se sídlem na adrese Pyšelská 2327/2, Chodov, 149 00 Praha 4.

Nahoru ↑