Opět léto, opět zmrzka, opět Colours...

25.07.2014 14:01

Opět léto, opět zmrzka, opět Colours...

Tatra Zmrzka dostála svému slibu a objíždí hudební festivaly a akce po celé České republice se svou pojízdnou prodejnou. Naposledy jste si mohli na zmrzlině pochutnat na festivalu Colours of Ostrava, který ve dnech 17. - 20.7. navštívilo více než 30 000 lidí.

Počasí bylo skvělé, zmrzlina a ledové tříště přišly v takovém teple vhod. "Byl to fičák. Spousta lidí se stále vracela, protože všichni věděli, že každý den dostanou jinou příchuť zmrzliny. Vanilková byla samozřejmě základ pro každý den, k ní se pak vystřídaly příchutě citron, ananas, banán a malina.", říká Svatopluk Čech, prodejce Tatra Zmrzky.

Která z příchutí že měla největší úspěch? "Všechny obstály stejně. Každý si z nabídky příchutí našel pro něj tu NEJ. Na všechny příchutě byly super ohlasy a lidé byli nadšení."

Aktuálně se točí naše zmzka na hudebním festivalu Benátská noc v Liberci. Přes léto můžete přímo z pojízdné prodejny ochutnat Tatra Zmrzku v Letním kině v Pardubicích nebo u paláce Hybských v Pardubicích.

Těšíme se na Vás a děkujeme za přízeň.


Odběr novinek

Přihlaste se k odběru e-mailového newsleteru.

Odběr novinek

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

Důležité odkazy

Mléko z českých chovů Kravík www.tatra-zmrzka.cz
AGROFERT
Člen koncernu AGROFERT
    Facebook   Navštivte náš YouTube   

© 2021, Mlékárna Hlinsko, a.s. – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.
Toto jsou internetové stránky společnosti Mlékárna Hlinsko, a.s. se sídlem Hlinsko, Kouty 53, PSČ 539 01, IČO 48169188, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, v oddílu B, vložce 3061. Společnost Mlékárna Hlinsko, a.s. je členem koncernu AGROFERT řízeného společností AGROFERT, a.s., IČO 26185610 se sídlem na adrese Pyšelská 2327/2, Chodov, 149 00 Praha 4.

Nahoru ↑