Novinky v sortimentu zmrzlin 2017

03.03.2017 10:31

Novinky v sortimentu zmrzlin 2017

Ve vzduchu už voní jaro. Sluníčko, teplo a léto na sebe tedy rozhodně nenechá dlouho čekat. S tímto vším jsou neodmyslitelně spojené i zmrzliny a ledové tříště. Přes zimu jsme nezaháleli a obohatili jsme náš sortiment o tři nové příchutě mléčných zmrzlin.

Příchutě mango, pařížský krém nebo švestku můžete vyzkoušet na stáncích se zmrzlinou nebo na trase naší pojízdné prodejny, která se se Sváťou za volantem opět připravuje na letní štaci po nejrůznějších zábavních akcích, koncertech a festivalech.

Krom zmíněných novinek na Vás samozřejmě budou čekat i naše standardní příchutě (vanilka, čokoláda, červený meloun, limetka, černý rybíz, malina, meruňka a mnoho dalších).

Více na www.tatra-zmrzka.cz.


Odběr novinek

Přihlaste se k odběru e-mailového newsleteru.

Odběr novinek

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

Důležité odkazy

Mléko z českých chovů Kravík www.tatra-zmrzka.cz
AGROFERT
Člen koncernu AGROFERT
    Facebook   Navštivte náš YouTube   

© 2021, Mlékárna Hlinsko, a.s. – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.
Toto jsou internetové stránky společnosti Mlékárna Hlinsko, a.s. se sídlem Hlinsko, Kouty 53, PSČ 539 01, IČO 48169188, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, v oddílu B, vložce 3061. Společnost Mlékárna Hlinsko, a.s. je členem koncernu AGROFERT řízeného společností AGROFERT, a.s., IČO 26185610 se sídlem na adrese Pyšelská 2327/2, Chodov, 149 00 Praha 4.

Nahoru ↑