Mlékárna Hlinsko, a.s. může být hrdá na svého zaměstnance

14.07.2014 11:50

Mlékárna Hlinsko, a.s. může být hrdá na svého zaměstnance

V červnu 2014 se totiž zúčastnil Michal Kyncl Mistrovství Evropy v karate všech věkových kategorií, které se konalo ve Veroně v Itálii a obsadil úžasné 2. místo v soutěži "Kumite zápas", které rozhodně nebylo zadarmo. Mistrovství se zúčastnilo více než 1100 účastníků z 27 zemí.

"Na mistrovství jsem se připravoval už od ledna, příprava probíhala téměř každý den. I když konkurence byla veliká, ani jsem se nebál a před zápasem jsem byl relativně v klidu. Věděl jsem, že jsem usilovně trénoval a že jsem připravený.", říká pan Kyncl, který i v průběhu jara absolvoval úspěšně několik dalších zápasů.

"Po svém výkonu jsem byl velmi spokojený. Kdo to nezažije, ten to nepozná. Myslím, že bych mohl dosáhnout i na zlatou příčku, ale vítězný závodník byl velice zkušený, je úřadujícím mistrem Evropy."

Michal Kyncl se věnuje karate již 22 let, přičemž aktivně závodit začal v roce 2006. Na této úrovni je již sport velmi náročný a to nejenom na čas, ale i na finance, rodinu a práci.

Společnost Mlékárna Hlinsko, a.s. je hrdá, že může podporovat jednoho ze svých zaměstnanců při reprezentaci naší republiky a přeje mu mnoho dalších úspěchů.


Odběr novinek

Přihlaste se k odběru e-mailového newsleteru.

Odběr novinek

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

Důležité odkazy

Mléko z českých chovů Kravík www.tatra-zmrzka.cz
AGROFERT
Člen koncernu AGROFERT
    Facebook   Navštivte náš YouTube   

© 2021, Mlékárna Hlinsko, a.s. – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.
Toto jsou internetové stránky společnosti Mlékárna Hlinsko, a.s. se sídlem Hlinsko, Kouty 53, PSČ 539 01, IČO 48169188, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, v oddílu B, vložce 3061. Společnost Mlékárna Hlinsko, a.s. je členem koncernu AGROFERT řízeného společností AGROFERT, a.s., IČO 26185610 se sídlem na adrese Pyšelská 2327/2, Chodov, 149 00 Praha 4.

Nahoru ↑