Kravík podpořil prvňáčky v jejich 1. školní den

02.09.2013 15:00

Kravík podpořil prvňáčky v jejich 1. školní den

Den 2. září byl dlouho očekávaným snad pro všechny předškoláky a možná trochu zklamání z konce prázdnin u starších dětí školou povinných. Prvňá ky čekal jejich velký den v nové škole, kde budou získávat vědomosti a nové kamarády po celých 9 let.

Mlékárna Hlinsko, a. s. se rozhodla děti podpořit, především ty „své hlinecké“. Na Základní školu Smetanovu v Hlinsku je do nového školního roku 2013-14 přišel přivítat Kravík, který nejen prvňáčkům zpříjemnil vstup do školy nugátovými mini tubičkami.

Dveře školy se pro žáky otevřely po té, co všechny přivítal pan Mgr. Radek Vašek, ředitel Základní školy Smetanova v Hlinsku. Jeho věty nepatřily jenom těm nejmenším, ale také těm, kteří se chystají vstříc budoucnosti na střední školy nebo do učení.

Reakce dětí nás velmi mile překvapily, když si i deváťáci stále pamatují na školní program, ve kterém ochucené mléko Kravík hraje jednu z hlavních rolí.

Návštěva maskota všechny velmi potěšila, především prvňáčky, kteří byli z nového prostředí nadšení. Celá společnost Mlékárna Hlinsko, a. s. by jim tak chtěla popřát jenom to nejlepší ve školních lavicích i v životě. Jsem si jista, že si vybrali skvělou školu, kde je kantoři na ten život připraví, jak nejlépe umí.

Prohlédněte si fotogalerii z přivítání prvňáčků

Prvňáčcic nastupující do školy


Odběr novinek

Přihlaste se k odběru e-mailového newsleteru.

Odběr novinek

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

Důležité odkazy

Mléko z českých chovů Kravík www.tatra-zmrzka.cz
AGROFERT
Člen koncernu AGROFERT
    Facebook   Navštivte náš YouTube   

© 2021, Mlékárna Hlinsko, a.s. – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.
Toto jsou internetové stránky společnosti Mlékárna Hlinsko, a.s. se sídlem Hlinsko, Kouty 53, PSČ 539 01, IČO 48169188, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, v oddílu B, vložce 3061. Společnost Mlékárna Hlinsko, a.s. je členem koncernu AGROFERT řízeného společností AGROFERT, a.s., IČO 26185610 se sídlem na adrese Pyšelská 2327/2, Chodov, 149 00 Praha 4.

Nahoru ↑