Kravík bavil děti na jejich den

01.06.2013 12:00

Kravík bavil děti na jejich den

Dne 1. června 2013 se na dostihovém závodišti v Pardubicích konal již 12. ročník Dětského RWE super dne, který stejně jako každý rok pořádala agentura Czech marketing, s. r. o.

I přesto, že počasí nebylo ideální a pláštěnka byla nezbytnou záležitostí, navštívilo akci více než 2000 návštěvníků, které bavil Michal Nesvatba, skupina Maxim Turbulenc nebo Diamond Cats.

Úspěch u dětí měl i doprovodný program, kde hlavním cílem bylo sbírat razítka za splněné úkoly. Tyto razítka mohly děti směnit za různé sladkosti.

Jednu ze soutěžních disciplín ovládl i hlinecký Kravík, který si pro děti připravil slalom s vajíčkem na lžičce. Děti se skvěle bavily a ani menší zaškobrtnutí uprostřed cesty je od dokončení úkolu neodradilo. Však se potom mohly těšit na razítko do soutěžní karty a na sladkou odměnu přímo od Kravíka. Méně ostýchavé děti se s Kravíkem hned skamarádily a nadšení rodiče nestačili mačkat spouště u svých fotoaparátů.

Den dětí se zde bude slavit samozřejmě i další rok. Proto koho odradilo počasí letos, příští rok by se měl jistě přijít podívat. Přišel by totiž o skvělou zábavu, kterou tato akce zaručí i za špatného počasí.

Prohlédněte si fotogalerii ze dne dětí

Kravík bavil děti


Odběr novinek

Přihlaste se k odběru e-mailového newsleteru.

Odběr novinek

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

Důležité odkazy

Mléko z českých chovů Kravík www.tatra-zmrzka.cz
AGROFERT
Člen koncernu AGROFERT
    Facebook   Navštivte náš YouTube   

© 2021, Mlékárna Hlinsko, a.s. – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.
Toto jsou internetové stránky společnosti Mlékárna Hlinsko, a.s. se sídlem Hlinsko, Kouty 53, PSČ 539 01, IČO 48169188, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, v oddílu B, vložce 3061. Společnost Mlékárna Hlinsko, a.s. je členem koncernu AGROFERT řízeného společností AGROFERT, a.s., IČO 26185610 se sídlem na adrese Pyšelská 2327/2, Chodov, 149 00 Praha 4.

Nahoru ↑