Konec sezóny 2013

30.03.2013 14:00

Konec sezóny 2013

Pro všechny milovníky zimních sportů přichází ten stále oddalovaný čas. Sněhuláci už dávno roztáli, zimní sezóna končí, uklízíme lyže, snowboardy, sáňky…Tuto nemilou událost ale i tak oslavujeme. V Hlinsku na Chrudimsku se oslavuje karnevalem na lyžích a závodem v maskách, který Ski klub Hlinsko pro děti, v některých případech i pro dospělé, připravuje. Letošní rok opět akci podpořila Mlékárna Hlinsko, a. s. svým dětským mlékem Kravíkem.

Areálem duněly hity, které pouštěl DJ Kofola, Kravík tekl proudem a všichni se skvěle bavili. Pro děti byla přichystaná závodní trať na malé sjezdovce, podmínkou pro prezentaci v závodu byla maska. A fantazii se meze nekladly. Závodu se zúčastnilo na 60 dětí a potkat jste mohli čerty, kouzelnice, klauny, ale i yettiho nebo Ferdu mravence. Pro volbu nejlepší masky byla sestavena komise z jeptišek a cikánky. Ta nakonec jako nejlepší masku zhodnotila malého Františka v přestrojení za yettiho. Cena byla také pro nejmladšího účastníka závodu, kterým byl 3,5letý čertík Ondra.

Kromě třech nejlepších v každé kategorii, kteří si odnesli věcné ceny, medaile a diplomy, dostali všichni zúčastnění sladkosti a dětské mlíčko „Kravík“, na kterém si pochutnala i legenda Hlineckého lyžování, Petr Bíško, po svém již tradičním otužujícím sjezdu trati.

Členové Ski klubu jsou se sezónou velmi spokojeni, lidem, kteří přijeli do ski areálu za zimními radovánkami, se v Hlinsku líbilo a všichni pevně doufají, že následující sezóna bude také tak úspěšná.

Celý tým Ski klubu Hlinsko se na Vás bude v příští sezóně těšit a budeme přes léto dělat vše pro to, abyste se následující zimu u nás cítili co nejlépe. Proto nashle v Tatra parku zase příští rok.

Prohlédněte si fotogalerii z konce zimní sezóny 2013

Fotka 1

Fotka 2


Odběr novinek

Přihlaste se k odběru e-mailového newsleteru.

Odběr novinek

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

Důležité odkazy

Mléko z českých chovů Kravík www.tatra-zmrzka.cz
AGROFERT
Člen koncernu AGROFERT
    Facebook   Navštivte náš YouTube   

© 2021, Mlékárna Hlinsko, a.s. – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.
Toto jsou internetové stránky společnosti Mlékárna Hlinsko, a.s. se sídlem Hlinsko, Kouty 53, PSČ 539 01, IČO 48169188, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, v oddílu B, vložce 3061. Společnost Mlékárna Hlinsko, a.s. je členem koncernu AGROFERT řízeného společností AGROFERT, a.s., IČO 26185610 se sídlem na adrese Pyšelská 2327/2, Chodov, 149 00 Praha 4.

Nahoru ↑