I my jsme rádi za palce nahoru :-)

11.08.2014 09:40

I my jsme rádi za palce nahoru :-)

Dne 7. dubna 2014 se také naše společnost přidala na sociální síť Facebook, aby zde mohla komunikovat nejen se svými zákazníky, ale i s lidmi, kteří jimi nejsou, ale chtěli by být nebo jsou pouze zvědaví, co vše skýtá pojem "mlékařství".

Na facebookový profil dáváme stále nové posty, které k naší radosti lidé komentují, přidávají své názory, tipy na vaření, své zkušenosti s mlékem a mléčnými výrobky nebo se jim naše příspěvky pouze jednoduše líbí.

Lidé, kteří navštěvují naše stránky, nám dávají najevo, co jim značka Tatra říká, co v nich vyvolává a že jim chutná. S neskrývanou radostí čteme komentáře, v nichž se dozvídáme, že v některých rodinách je značka Tatra součástí kuchyně i několik generací a že i generace budoucí se budou moci těšit ze sladké chuti Jesenky nebo si v pozdějším věku vychutnat kávu s pro ní typickou Grandkou.

V pátek 8. srpna 2014, tedy přesně čtyři měsíce a jeden den od spuštění facebookových stránek Tatra, jsme překročili granici 5.000 fanoušků, kteří nám dali .

Všem Vám za Vaši podporu děkujeme, je pro nás totiž obrovskou hnací silou stále se zlepšovat a dodávat Vám jenom ty nejkvalitnější a nejlepší mléčné produkty.

Ještě jednou díky!

Vaše Tatra


Odběr novinek

Přihlaste se k odběru e-mailového newsleteru.

Odběr novinek

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

Důležité odkazy

Mléko z českých chovů Kravík www.tatra-zmrzka.cz
AGROFERT
Člen koncernu AGROFERT
    Facebook   Navštivte náš YouTube   

© 2021, Mlékárna Hlinsko, a.s. – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.
Toto jsou internetové stránky společnosti Mlékárna Hlinsko, a.s. se sídlem Hlinsko, Kouty 53, PSČ 539 01, IČO 48169188, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, v oddílu B, vložce 3061. Společnost Mlékárna Hlinsko, a.s. je členem koncernu AGROFERT řízeného společností AGROFERT, a.s., IČO 26185610 se sídlem na adrese Pyšelská 2327/2, Chodov, 149 00 Praha 4.

Nahoru ↑